Členství

Výchova kluků v předškolním věku

Členství Výchova kluků v předškolním věku
Platnost členství je 60 dnů
Pro zakoupení členství se přihlaste
Nemáte účet? Registrace zde
Další varianty ceny: PP 175 Kč, PW 280 Kč, K 300 Kč, PÍPNOUT MULTI 300 Kč

ZÁZNAM DOSTUPNÝ 60 DNŮ OD ZAKOUPENÍ

Pro platbu PERMANENTKOU kontaktujte prosím recepci info@acentrum.eu
Termín živé přednášky najdete zde, pokud je vypsán.

Seminář se zaměřuje na teoretické i praktické aspekty výchovy kluků.
  • Představíme si základní důvody, proč je vývoj klučičího mozku odlišný od holčičího.
  • Ukážeme si, co kluci potřebují, jak vnitřně fungují a co se děje, když nemají naplněné své potřeby.
  • Projdeme postupně různé aspekty vývoje – samostatnost, vzdorovitost, ochotu ke spolupráci.
  • Ukážeme si, jak podpořit emoční rozvoj.
  • Vysvětlíme si, proč se kluci potřebují poprat, k čemu to může být dobré a jak to regulovat.
  • Účastníci se dozvědí, jak souvisí klukovské potřeby s rozvojem mužských dovedností.
  • Ukážeme si, jak prakticky a jednoduše tyto potřeby naplňovat.

Součástí budou praktická cvičení na práci s emocemi a komunikaci. Cílem je pomoci účastníkům porozumět, jak se kluci vyvíjí a umožnit jim tak podpořit jejich zdravý vývoj.

Lektor Petr Suchý

Mým celoživotním posláním je zlepšovat vztahy otců a jejich dětí. Pomáhám mužům stát se skutečným tátou. Tátou, který stojí pevně na svých nohách, má vyřešené svoje potřeby, a tak může být oporou pro svoji rodinu, za což je nejen obdivován, ale je i sám sebou. Věří si, má otevřené srdce a je pevnou oporou pro své děti i partnerku.

Kořeny mého poslání začínají v mém dětství, kdy jsem byl jako každé dítě formován svými rodiči. Teprve v poslední letech jsem si uvědomil, jak zásadní to byly vlivy. Ať už v dobrém nebo ve zlém, jsem se díky nim opravdu hodně naučil. 
Táta se celý život vzdělával, a já to dělám také. Táta překonal ve svém životě řadu překážek, jak rodinných, tak zdravotních nebo pracovních a všechny je zdárně zvládl. Když mne potkala vážná nemoc, hledal jsem řešení a našel jsem je. Když jsem začal mít problémy ve vztahu, zapracoval jsem na sobě a ustál to. Jedna z hlavních motivací byla být k dispozici svým dětem. Naše děti nás táty moc potřebují. Ať už jsme jací jsme. Mé děti byly a jsou i nyní svědky mých úspěchů i pádů. Vím z osobní zkušenosti, jak moc je důležité být silným, ale i citlivým tátou, ať už se děje v našem životě cokoliv. 

Protože chci, aby naše děti měly větší šanci na zdravější a plnohodnotný život, tak chci své zkušenosti předávat dalším otcům. Zde se zrodila myšlenka vytvořit platformu, místo rozvoje a sdílení, pro táty, kteří chtějí pro svoje děti lepší svět/podmínky/prostředí. Tátohraní. Od té doby jsem se stal osobním koučem, mentorem a učitelem/lektorem pro otce, učitele, ale i maminky.

Neustále si rozšiřuji své odborné znalosti z psychologie, vztahové terapie, ale i dalších oborů. Mám často být příležitost být s odborníky na tuto problematiku a učit se od nich. Ve své práci uplatňuji komplexní přístup a věřím, že díky své empatii a citlivosti umím nasměrovat své klienty ke změně a prožitku své vnitřní síly i radosti svého otcovství. Mým záměrem je otevřít otcům oči a srdce, aby byli svým dětem vzorem i oporou. Aby naplnili svou základní životní roli.

Další programy lektora u nás:

Výchova holčiček

Táta – vzor pro syna i dceru

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)