Členství

Nastavení hranic a zvládání dětského vzdoru

Členství Nastavení hranic a zvládání dětského vzdoru
Platnost členství je 60 dnů
Pro zakoupení členství se přihlaste
Nemáte účet? Registrace zde
Další varianty ceny: PP 125 Kč, PW 200 Kč, K 200 Kč, PÍPNOUT MULTI 200 Kč

ZÁZNAM DOSTUPNÝ 60 DNŮ PO ZAKOUPENÍ
Pro platbu PERMANENTKOU kontaktujte prosím recepci info@acentrum.eu


To dítě si dělá, co chce. Vůbec mě nerespektuje. Už ho nezvládám. Vzteká se, když nedostane, co chce. To rodičovství je o moc horší, než jsem si představovala.


Znáte to? Máte také podobné pocity? Pojďte si popovídat, jak to změnit. Pojmenujeme, co všechno souvisí jak s hranicemi, tak se vztekem. Naučíme se, jak s jednotlivými situacemi zacházet tak, abychom je zvládali lépe – a hlavně aby byl výsledný efekt dlouhodobý.

Budeme se bavit o:
  • hranicích,
  • vzteku,
  • komunikaci,
  • odměnách,
  • trestech,
  • motivaci,
  • strachu
  • a ještě mnohém dalším.


Hranice a vztek spolu souvisejí. Hněv či vztek může signalizovat, že se někdo snaží nabourat mé hranice. Vztek u druhého může vzniknout, když ze svých hranic neustoupím, přestože on chce. Děti se mnohdy vztekají, když cítí nepevnost či absenci mých hranic a potřebují, aby tam hranice byly. Aby se měly o co opřít.

Rozhodně je proto potřeba vidět vše v širším kontextu.
Vzteku se úplně zabránit nedá. Je to emoce jako každá jiná. Období vzdoru ale nemusí být jen etapou, kterou musíte s vypětím sil přežít. Vůbec ne. Jde z něj udělat krátké období s mnoha užitečnými lekcemi pro dítě i pro vás.

Nastavení hranic je jedním ze základních stavebních prvků spokojeného rodičovství.

Pokud dítě hranice porušuje nebo se nadměrně vzteká, je pravděpodobně někde chyba. Dítě ji neodstraní, to může udělat jen a jen rodič. Pojďme se o to spolu pokusit.


Vede Petra Janoušková
Jmenuji se Petra Janoušková a děti mi obrátily život naruby. Teprve po porodu jsem poprvé začala vnímat svou intuici!
Spolu s mateřstvím se však objevilo obrovské množství “radilů”. Každý najednou věděl, co a jak mám dělat. Na počátku jsem si myslela, že cesta ke spokojené rodině vede přes přísné řízení. Věřila jsem, že tak to v naší civlizaci funguje, avšak hluboko v srdci jsem cítila, že správná odpověď je jiná. Že silou sice dokážu zvládnout vše jak chci, ale nepřinese to spokojenost ani mě ani mé rodině. Nejlepší cesta totiž není tlačit silou, ale nechat plynout. Knihou mého života se v tomto smyslu stal Koncept kontinua. Těžím hodně z toho, že emocemi, intuicí, citem jsem prostě máma a žena, ale mozkem, prací, přemýšlením jsem analytik. Vyvinula jsem si tedy systém práce se sebou a svou rodinou, dle kterého se snažím co nejlépe zdolávat úskalí, která nám život přináší. A pokud k tomu nenajdu dostatek informací nebo pomůcku, vytvořím, co je třeba, sama – systém, knihu, seminář, tabuli, prostě cokoliv, abych tu cestu usnadnila sobě i dalším lidem, kteří chtějí dosáhnout naplněného rodinného života.

Familyflow.cz

Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)