Rodinné konstelace s Janem Krejčiříkem

Rodinné konstelace s Janem Krejčiříkem
Jan Krejčiřík - Rodinné konstelace s Janem Krejčiříkem

Jan Krejčiřík

VEČERNÍ KONSTELACE

05.06.2024
16:30 - 20:30
Penalizační zóna od 05.06 08:30
Cena 1100 Kč
Konstelace fungují jako rentgen. Když si člověk zlomí nohu, lékař ji musí zrentgenovat. Tak zjistí, kde a jak je zlomená. Konstelace stejně odhalí příčiny problémů, které v životě řešíte. Ať už je to nemoc, problémy v manželství nebo nespokojenost v zaměstnání. Konstelace pomohou pojmenovat, či zjistit příčinu vašeho problému, zmírnit jej a často úplně vymazat.
Ukáže Vám skryté příčiny Vašich problémů – proč Vám něco nejde nebo proč Vám něco brání v tom, abyste byli šťastnější. Lidé jsou zvyklí řešit svá trápení pouze na viditelné úrovni. Když je bolí hlava, tak si vezmou lék proti bolesti. Ale tím neodstraní příčinu toho, proč je hlava ve skutečnosti bolí. Konstelace odhalují pravý původ problému, který má kořeny ve skrytém systému rodiny.

Tato metoda dokáže pomoci příčinu najít a odstranit. Pracuje se skrytou dynamikou rodinného systému. Patří do ní těžké osudy ve Vaší rodině, hlavně křivdy a vytěsnění, které na sebe upozorňují prostřednictvím nemoci nebo třeba tím, že si nemůžete najít či udržet partnera. Ale do skryté dynamiky nepatří jen naši předkové, ale i současná práce, rodina, vzorce z mládí a dětství.

Cena celodenních konstelací 1500,–Kč, večerních 1100Kč.   
Možnost individuální přípravy před konstelací, kterou Vás provede Jan Krejčiřík. Objednávat se můžete na webu www.shifting.cz nebo na čísle 724 714 188.
Cookies Aby rezervační systém fungoval tak, jak má (souhlas s cookies)